Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepeze sentetik çim futbol sahası
11 Temmuz 2014, Cuma - 22:14Kepez Belediyesi ve Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile Kuzeyyaka Mahallesine sentetik çim futbol sahası inşa ediliyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüden gençlere ve amatör spora bir tesis hizmeti daha geldi. Kepez Belediyesinin, Kuzeyyaka Mahallesindeki çimi ve alt yapısı bozulan Düden Futbol Sahası modern bir hale getiriliyor.
Kepez Belediye Meclisi, geçtiğimiz yıl 13 bin 967 m2lik belediye spor tesisi alanını, sentetik yüzeyli çim futbol sahası yapılması amacıyla 30 yıllığına Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne tahsis etmişti.
Gece ışıklandırması da var
Resmi yazışmaların ve ihale sürecinin tamamlanmasının ardından yüklenici firma tarafından futbol sahasının inşasına başlandı. Gençlere ve çocuklara modern bir ortamda spor yapma imkânı sunacak olan sentetik çim futbol sahasının 700 kişi kapasiteli tribünü olacak. Saha ölçüleri FIFA standartlarına uygun olan tesiste, idari bina, hakem odası, soyunma odası, restoran ve kafe de bulunuyor. Sahanın gece ışıklandırması da olacak. Tesisin yapımının bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.
Spor sahası hizmete girdiğinde hem Kepez Belediyespor Kulübünün hem de bölgedeki amatör spor kulüplerinin hizmetinde olacak.