Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Sanatın ve sanatçının yanındayız
11 Temmuz 2014, Cuma - 22:06ANSANın ziyaretinde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ülkenin kalkınması, bireylerin gelişimi için her zaman sanatın ve sanatçının yanındayız. dedi.
Antalya Sanatçılar Derneği ne (ANSAN) bağlı bazı yönetim kurulu üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Kepezde, Başkan Tütüncünün sanata yatırımları için teşekkür eden yöneticiler, Kepezde son 5 yılda sanata büyük yatırımlar yapıldı. Bunları açık bir şekilde görebiliyoruz. Kepez, sanatta şaha kalktı. dedi.
Kepez Belediyesinin son 5 yılda birçok kültür sanat merkezini şehre kazandırdığını ve Antalyanın en büyük sergi ve kongre merkezi Mimar Sinan Kültür Merkezinin de yıl bitmeden tamamlanacağını kaydeden Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Kültür-sanat merkezlerimiz, sanatı ve sanatçıyı desteklemek adına yoğun bir etkinlik programlarına devam ediyor. Kepezde artık kültür ve sanatın dalları konuşuluyor. ifadesini kullandı.
Kültür ve sanatın o bölgenin modern hale gelebilmesinin en önemli unsurlarından biri olduğunu belirten Başkan Tütüncü, Kepezde gıpta edilecek çalışmalara imza atmanın haklı gururu içerisindeyiz. Ülkenin kalkınması, bireylerin gelişimi için her zaman sanatın ve sanatçının yanındayız. Kepezi sanat merkezi ilçe yapma yolunda çalışmalarımız hızla devam ediyor ve edecek. diye konuştu.
Konuşmaların sonunda ANSAN üyeleri, Başkan Tütüncüye yağlı boya tablosu hediye etti.