Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepezde Eyvan Gecesi
10 Temmuz 2014, Perşembe - 19:07Diyarbakır Tanıtma- Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Antalya Şubesi, Kepez Belediyesi nin Ramazan etkinliğinde Eyvan Gecesi düzenledi. Kepez Belediyespor Tesisleri ndeki Eyvan Gecesi nde, etkinlik alanını dolduran yüzlerce Kepezli, yöresel türkülerle eğlendi.
Diyarbakır kültürünün tanıtıldığı geceye, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı, Diyarbakır Tanıtma- Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Antalya Şubesi Başkan Vekili Göksü Aslan, yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Eyvan Gecesi ne katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada, Ramazan ın, gönüllerin birbirine yaklaştığı, toplumsal kaynaşmanın ve dayanışmanın zirve yaptığı bir ay olduğunun altını çizdi.
Başkan Tütüncü, Altı yıldan bu yana sizlerle et ve tırnak gibi olduk. Doğudan batıya güneyden kuzeye 81 vilayetin tamamıyla Türkiye Cumhuriyeti devleti bütündür. Bizlerde hep beraber Diyarbakırlısıyla, Antalyalısıyla bir bütünün ayrılmaz parçalarıyız. dedi.
Diyarbakır Anadolu coğrafyasının ve bizim medeniyetimizin en önemli merkezlerinden olduğunun altını çizen Hakan Tütüncü,Tarihi insanlık tarihi kadar eski olan Diyarbakırın hepimize söyleyeceği çok şey var. Bizim Diyarbakırdan öğreneceğimiz çok şey var. Diyarbakırlıların dostluklarına biz bu şehirde talip olduk. Onlarda bizim dostluklarımıza talip oldular. Ben inanıyorum ki böylesi anlamlı etkinliklerle birlikte, kardeşliğimiz derinleşecek. Birbirimizi Allah için sevdiğimiz sürece hiç birimiz kaybedenlerden olmayacağız. ifadesini kullandı.
Diyarbakırlılar gecesi etkinliğinde Başkan Hakan Tütüncü, Sürgün ülkeden başkentler başkentine adlı şiiri okuyarak, konuşmasını sonlandırdı.
Antalya Şubesi Başkan Vekili Göksü Aslan, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye vermiş olduğu desteklerden dolayı çiçek taktim etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Göksü Aslana bu anlamlı geceye katkılarından dolayı çiçek vererek, başarılar diledi.