Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepezin konuğu Kayseri oldu
9 Temmuz 2014, Çarşamba - 20:41Antalyada yaşayan Kayserililer, Kepez Belediyesinin Ramazan etkinliğinde düzenlenen hemşehri gecesinde, hem kültürlerini tanıttılar hem de memleket hasretlerini giderdiler.
Kepez Belediyesinin Ramazan etkinliğindeki hemşehri gecesinin konuğu Kayserililer oldu.
Antalya Kayserililer Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, Kepez Belediyesinin Ramazan etkinliğinde hemşehri gecesi düzenledi. Gecede bir konser veren mahalli sanatçı Namık Kemal Bilgin, Kayseri yöresine ait eserleri seslendirdi.
Anadolunun farklı renkleri Kepezde
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geceye katılarak Antalyada yaşayan Kayserililerin heyecanına, coşkusuna ortak oldu. Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmada Ramazan etkinliğinde düzenledikleri hemşehri gecesi ile Anadolunun farklı coğrafyalarının güzelliklerini Antalyalılarla buluşturduklarını söyledi. Ramazan etkinliğinde Kayserilileri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Tütüncü, Kayserili dostlarımız, hem kendi güzellikleriyle hem de müzikleriyle, yemek kültürleriyle ile Kepezlilere güzel bir ramazan akşamı yaşattı. Birliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. dedi.
Mantı ikram edildi
Başkan Tütüncü, sanatçı Namık Kemal Bilgine ve Antalya Kayserililer Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Rıza Paksoya çiçek vererek, teşekkür etti. Paksoy da geceye desteklerinden dolayı Tütüncüye plaket verdi. Başkan Hakan Tütüncüye ve konser alanındaki izleyicilere mantı da ikram edildi.
Tütüncü, daha sonra Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ile etkilik alanını gezdi.