Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepezde Engellilere dev proje
8 Temmuz 2014, Salı - 18:02Engelliler Sanat Evi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek, yeni döneminde başarılar diledi.
Engelliler Sanat Evi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek, engelliler için yapacakları projeleri sundular.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Engelliler Sanat Evi kurucusu Hülya Bostanoğlu ve sözcüsü Hasan Takka, Hakan Tütüncünün geçtiğimiz dönem ve her zaman engellilerin yanı başında olduğunu belirterek, yeni görev süresinde başarılar diledi.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Tütüncü, Engelliler Sanat Evinin yapacakları projelere her zaman destek verdiklerini, bundan sonrada her zaman yanı başlarında olduğunu belirtti.
Başkan Tütüncü konuşmasının devamında, Bu önemli bir çalışma, önümüzdeki dönemde bir tesiside Antalyaya kazandırıyoruz. Bir engelli akademisi kazandırıyoruz. Çok güzel bir fiziki yapısı olan binada, engellilere yönelik ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ortamları onlara sunacağız. Güzel bir tesis inşa ediyoruz ve o tesisin içinde engellilerin hayata tutunacağı bir sosyal belediyecilik mantığı içerisinde engellilerin hizmetine sunuyoruz. Bu projeleri yaparken, birlik beraberlik içinde hareket ediyoruz. Engellilerle alakalı hizmetler sunan kurum ve kuruluşlarla proje ortaklığı yapmak bizim en önemli hedefimiz. 2015 yılı itibariyle Antalyanın engellilerin hizmetine sunacağız. dedi.