Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Ramazan etkinliklerinde Latif Doğan rüzgarı
6 Temmuz 2014, Pazar - 20:57Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Ramazan Etkinlikleri, hız kesmeden devam ediyor.
Hasan Doğan Spor Kompleksi yanındaki alanda düzenlenen etkinlik, geleneksel orta oyunu Hacivat ve Karagöz ile başladı. Özelikle çocuklar ve vatandaşlar, Ramazan nostaljisini Hacivat - Karagöz ile tekrar yaşama fırsatı buldu.
Sahne Latif Doğanın
Hacivat ve Karagöz gösterisinin ardından sahneye ünlü sanatçı Latif Doğan çıktı. Doğan, etkinlik alanını dolduran vatandaşlara söylediği birbirinden güzel türkülerle unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşattı. Vatandaşlar da Latif Doğanın türkülerine çoğu kez eşlik etti. Değerli müzik ustası, unutulmaz parçalarından oluşan bir repertuarı Kepezlilerle buluşturdu.
Genç Başkan Tütüncü
Antalyanın ve Kepezin kendisi için özel bir yeri olduğunu belirten ünlü türkücü, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye vatandaşlarla buluşma fırsatı verdiği için teşekkür etti. Latif Doğan, Kepez Belediyesi, düzenlediği sosyal etkinliklerle sanatçıları, ilçe halkı ile buluşturuyor. Daima sanatçıya ve sanata destek olan genç belediye başkanı Hakan Tütüncüye çok teşekkür ederim. Ben hep yaşlı belediye başkanı görmüştüm. Hakan Tütüncüyü bu kadar genç görünce şaşırdım. dedi.
Kepez en iyisine layık
Sanatçı Latif Doğana konserde gösterdiği performansından dolayı teşekkür eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, burada yaptığı konuşmada Kepezlilere iyi bir Ramazan geçirmeleri temennisinde bulundu. Başkan Tütüncü, Kepez her şeyin en iyisine layık. Yatırımlardan, etkinliklere Kepez, Türkiyenin en iyi ilçesi olacak. Ramazan ayları birlik ve beraberlik ayıdır. Bir olalım, diri olalım. ifadesini kullandı.
15 bin Antalyalı katıldı
Başkan Tütüncü, gecenin sonunda ise sanatçı Latif Doğana günün anısına çiçek takdim etti. Yaklaşık 15 bin Antalyalının doldurduğu etkinlik alanında, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün yanı sıra Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Erdal Çelik, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ve Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da hazır bulundu.
![](/uploads/oldnews/haberler/2014/07/latif1.jpg)
![](/uploads/oldnews/haberler/2014/07/latif2.jpg)
![](/uploads/oldnews/haberler/2014/07/latif3.jpg)