Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
TEMAdan Başkan Tütüncüye ziyaret
4 Temmuz 2014, Cuma - 23:01TEMA İl Temsilcisi Şermin Tan ve Genç TEMA Antalya İl Başkanı Sercan Aslan, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti.
Türkiye Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma Vakfı (TEMA) Antalya İl Temsilcisi Şermin Tan ve Genç TEMA Antalya İl Başkanı Sercan Aslan, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Tan, TEMA çalışmaları hakkında Başkan Tütüncüye bilgiler verdi.
Ülkede doğa bilincinin geçişmesinde TEMAnın büyük katkılarının olduğunu söyleyen Başkan Tütüncü, yeni Antalya İl Temsilciliğine seçilen Şermin Tana görevinde başarılar diledi. Yaz aylarında meydana gelen orman yangınlarına dikkat çeken Başkan Tütüncü, yapılacak çalışmalarda her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti.
En büyük mirasın gelecek kuşaklara yeşil bir ülke bırakmak olduğunu söyleyen Tan ve Aslan, Başkan Tütüncüye ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.