Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Tütüncü galericiler sitesinde
18 Haziran 2014, Çarşamba - 19:24Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Otomobilciler ve Galericiler sitesini ziyaret ederek, yeni dönemde sorunlarını çözeceklerini bildirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Otomobilciler ve Galericiler sitesini ziyaret etti. Ziyarete, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri ve Ak Parti Kepez İlçe teşkilatı katıldı.
Otomobilciler ve Galericiler sitesini ek tek gezerek, esnafla görüşen Başkan Tütüncüye, çalışanlar büyük ilgi gösterdi.
Geçen dönem sıkıntılar yaşadık
Bölgede böyle bir galeri sitesinin olmasından dolayı memnun olduğunu ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Geçtiğimiz dönemde buranın yapımıyla alakalı çok ciddi manada sıkıntılar olduğundan dolayı, bir takım problemler meydana geldi. Biz geçen dönem İl özel idareye burası bizimse biz çalıştıralım, sizinse verin kiraya biz burayı kiralayıp buranın hizmetlerini en güzel şekilde yapalım dedik. Hiç bir şekilde taleplerimize yanaşmayan bir özel idare vardı ve geçen dönem çok sıkıntılar yaşadık. dedi.
Burası ile alakalı hizmetleri yapacağız
Kendi yerlerine başka bir belediye başkanı olsaydı, mülkiyet sorunu çözülemediğinden dolayı burayı kapatırdı diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü konuşmasını şöyle tamamladı, Biz bunu yapmadık. Çünkü yapmış olsaydık, buradaki esnaf zarar görecekti. Şimdi il özel idarenin kapanmış olması ve buraların Büyükşehir Belediyesine geçmiş olması nedeniyle bizim buradaki sorunları çözmemizi kolaylaştırdı. Galericiler sitesi Kepezin kanayan bir yarasıydı. Gülveren galericileri de Gülveren Pazar yeri de hukuki statüsüne kavuşuyor ve buradan bunun müjdesini veriyorum. Sorun çözülür çözülmez, burayla alakalı yapılması gereken bütün hizmetleri yapacağız..