Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
AKMEKten Narin eller nadir işler sergisi
12 Haziran 2014, Perşembe - 16:36Antalya Kepez Meslek Eğitim Kurslarının (AKMEK) Narin eller, nadir işler adını verdiği yıl sonu sergisi, 16 Haziran 2014 saat 18.00de yapılacak.
Antalya Kepez Meslek Eğitim Kurslarının (AKMEK) 2013 -2014 eğitim-öğretim dönemi sona erdi.
AKMEKin 7 ayrı merkezde açtığı meslek ve sanat kurslarından mezun olan kursiyerler, yıl boyunca el emeği-göz nuruyla ürettikleri sanatsal çalışmalarını sergiye çıkarıyor.
Narin eller, nadir işler adı verilen yılsonu karma sergisi, AKMEKin Sakarya Parkı içerisindeki merkez binasında 16 Haziran 2014 saat 18.00de açılacak.
Özellikle ev hanımlarının sosyalleşmesine AKMEKin büyük katkıları olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 48 branşta kursiyerlerimizin emekleri görücüye çıkacak. AKMEK vasıtasıyla Kepezlileri hayatın içerisine dahil etmek büyük bir mutluluk. dedi.