Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepezde Karne Şenliği
11 Haziran 2014, Çarşamba - 21:02Kepez Belediyesi, Başarıyı Ödüllendiriyoruz sloganıyla bu yıl 6ncısını düzenleyeceği karne şenliğinde, ilçedeki okullarda ilk üç dereceye giren başarılı 350 öğrenciye, bisiklet hediye edecek.
Kepez Belediyesi, Başarıyı Ödüllendiriyoruz sloganıyla bu yıl 6ncısını düzenleyeceği karne şöleni, 13 Haziran 2014 tarihinde saat 14.00de Kepez Belediyesi Turgut Özal Spor Salonunda yapılacak.
İlçede eğitim-öğretim veren 69u ilkokul, 68i ortaokul ve 22si lisede ilk üç dereceye giren toplamda 350 başarılı öğrenciye, bisiklet hediye edilecek.
Eğitimde başarıyı özendirmek ve çocukların gelişimine katkı sağlamak için düzenlenen karne şenliğinde, ayrıca öğrencilere sürpriz hediyeler verilip, konser yapılacak.
Tüm öğrenci ve velilerini karne şenliğine beklediğini ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Öğrencilerimiz eğitim öğretimde bir yılı daha geride bırakıyor. Dönemin yorgunluğunu karne şenliğinde atma fırsatı bulacaklar. Biz de belediye olarak onların yorucu bir yılda başarılarını bisikletle ödüllendireceğiz. dedi.