Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Yüzme havuzu cıvıl cıvıl
4 Haziran 2014, Çarşamba - 17:51Kepez Belediyesinin en büyük yatırımlarından biri olan Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzunda, açıldığı günden bu yana 1385 kişi eğitim görüyor.
Antalya nın yıllardır özlemini çektiği tam olimpik standartlara sahip yüzme havuzu, açıldığı günden bu yana toplam 1385 kişiye eğitim veriyor.
Toplam 635 üyeye sahip olan Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu, yaz aylarının gelmesiyle öğrenci akınına uğradı. Her yaştan 1385 kişinin eğitim gördüğü yüzme havuzunda haftanın 6 günü, 9şar seans halinde, eğitmenler tarafından kurs veriliyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya nın yıllardır özlemini çektiği tam olimpik standartlara sahip yüzme havuzunu kazandırdıklarını kaydederek, "Bununla birlikte burada her yaştan insanımızın bir şeyler bulabileceği bir yaşam alanı oluşturduk. Gençlerimiz için yeni dönemde de yeni projelerimiz, yeni yüzme havuzumuz ve spor komplekslerimizi de inşa edeceğiz. dedi.
Tütüncü, gençleri çevrenin kötü alışkanlıklarından uzak tutmak için her türlü imkânları sağlayacaklarını belirtti. Bugüne kadar toplam 1385 öğrencinin de faydalandığının altını çizen Tütüncü, bu sayının önümüzdeki günlerde artacağını da söyledi.