Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
Yabancı öğrencilerden Tütüncüye ziyaret
3 Haziran 2014, Salı - 18:48Avrupa Birliği (AB) ülkeleriyle kültürel paylaşım platformu Comenius projesinin okul ortaklıkları kapsamında, Mehmet Kemal Dedeman İlkokulunun konuğu olarak Antalyaya gelen yabancı öğrenci ve öğretmenler, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Avrupa Birliği (AB) ülkeleri kültürel paylaşım platformu Comenius çerçevesinde proje ortaklarından Mehmet Kemal Dedeman İlkokulunun konuğu olarak Antalyaya gelen Bulgaristan, Fransa, Polonya, Romanya ve İsveçten 21 öğretmen, 20 öğrencinin bulunduğu heyet, Kepez Belediyesini ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün ağırladığı ve Mehmet Kemal Dedeman İlkokulu Müdürü Halil Ünal, bazı Türk öğrencileri ile Bulgaristan, Fransa, Polonya, Romanya ve İsveçten 21 öğretmen ve 20 öğrencinin yer aldığı ziyaret, Kepez Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti. Başkan Tütüncü, burada yaptığı konuşmada yabancı konukları ilçede ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Kepez Belediyesi ve ilçe hakkında yabancı konuklara bilgiler veren Başkan Tütüncü, Comenius projesinin öğrencilerin birbirleriyle iletişimi ve gelişimine büyük katkılar sağlayacağını söyledi. Tütüncü, Türkiyeye, Antalyaya geldiğiniz için kendinizi şanslı hissetmeniz lazım. Kültürlerin kaynaşması, iletişimin daha güçlü hale gelmesi için Kepez Belediyesi olarak da elimizden geleni yapmaya hazırız. dedi.
Konuşmaların ardından, Başkan Tütüncü ve heyetteki ülke temsilcileri günün anısına birbirlerine hediyeler takdim etti.