Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
En iyi tek kişilik prodüksiyon ödülü
30 Mayıs 2014, Cuma - 20:3414üncüsü düzenlenen Direklerarası Seyircileri Ödüllerinde, Kepez Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli, Kendi Gök Kubbemiz adlı oyunuyla en iyi tek kişilik prodüksiyon ödülüne layık görüldü.
Direklerarası Tiyatro Seyircileri Derneğinin 14. Ödülleri sahiplerini buldu. Haşim İşcan Kültür Merkezi Devlet Tiyatrosu Sahnesinde gerçekleştirilen törende, Antalyadaki tiyatro seyircisinin değerlendirmeleri sonucu kazananlara ödüller, takdim edildi.
Törende, Kepez Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Süreklinin Kendi Gök Kubbemiz adlı oyunu, en iyi tek kişilik prodüksiyon ödülüne layık görüldü. Sürekli, sanata ve sanatçıya desteklerinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür etti. Sürekli, Kepezde sanata sahip çıkan Hakan Tütüncü gibi bir belediye başkanımız olduğu için çok şanslıyız. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Direklerarası Tiyatro Seyircileri Derneğinde ödül kazanan Kepez Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekliyi tebrik etti. Tütüncü, Kepezi sanat ilçesi yapmak için çalışmalara devam edeceklerini belirtti.