Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
Hemşehri derneklerinden Tütüncüye ziyaret
27 Mayıs 2014, Salı - 18:04Kağızmanlılar Derneği Başkanı Özbek Zorba ve İmecikliler Dernek Başkanı Yusuf Küçük Durak ve dernek üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek, 2. döneminde görevinde başarılar diledi.
Kağızmanlılar ve İmecikliler Dernek Başkanları, Başkan Tütüncüyü ziyaret ederek, 2. döneminde başarılar diledi.
Kağızmanlılar Derneği Başkanı Özbek Zorba ve İmecikliler Dernek Başkanı Yusuf Küçük 2. döneminde başarılar dileyerek, Başkan Tütüncü ile gurur duyduklarını belirttiler. Yeni dönemde de yapılacak çalışmalardan dolayı, şimdiden teşekkür ettiklerini belirtiler.
Başkan Tütüncü, hizmete başladığı günden bu yana.her fırsatta hemşehri derneklerinin yanı başında olduklarını, imkanları nispetinde derneklerden gelen istek ve talepleri yerine getirdiklerini söyledi. Kepez Belediyesinin her türlü imkânlarının Kağızmanlılar ve İmecikliler derneklerinin yanı sıra Antalyadaki diğer hemşehri derneklerinin emrinde olduğunu belirten Başkan Tütüncü, Derneklerimizin örflerine, ananelerine, sosyal ve kültürel faaliyetleri ile ilgili yapacakları bütün programlarda, biz belediye olarak her zaman hemşehri derneklerimizin yanı başında olduk ve olmaya da devam edeceğiz dedi.