Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
Kepez yabancı öğrencileri ağırladı
26 Mayıs 2014, Pazartesi - 16:51Avrupa Birliği (AB) ülkeleriyle kültürel paylaşım platformu olan Comenius projesi okul ortaklıkları kapsamında, Gülveren Ortaokulunun konuğu olarak Antalyaya gelen yabancı öğrenci ve öğretmenler, Kepez Belediyesini ziyaret etti.
Avrupa Birliği (AB) ülkeleriyle kültürel paylaşım platformu Comenius çerçevesinde proje ortaklarından Gülveren Ortaokulunun konuğu olarak Antalyaya gelen Belçika, İtalya ve İspanyadan 23 kişilik öğretmen ve öğrenci grubu, Kepez Belediyesini ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoyun ağırladığı ve Gülveren Ortaokulu Müdürü Osman Ertekin, bazı öğrencileri ile Belçika, İtalya ve İspanyadan 3 öğretmen ve 20 öğrencinin yer aldığı ziyaret, Kepez Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti. Başkan Yardımcısı Özsoy, burada yaptığı konuşmada yabancı konukları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Kepez ve Kepez Belediyesi hakkında bilgiler veren Özsoy, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı. Özsoy, Comenius projesi, öğrencilerin kişisel gelişimleri için çok önemli. Farklı kültürlerin tanınması ve bilinmesi açısından Kepez Belediyesi olarak da elimizden geleni yapmaya hazırız. dedi.
Ziyaretin sonunda ise Türk ve yabancı öğrenciler hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan yardımcısı Özsoy da günün anısına yabancı konuklara hediyeler verdi.