Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
İlk gençlik meclisi Kepezde
24 Mayıs 2014, Cumartesi - 18:35Gençlere değer verdiklerini söyleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyada gençlik meclisini ilk kuran belediyeyiz. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, Gençlik Haftası dolayısıyla Metin Çiviler Lisesi, Kepez Anadolu Lisesi, Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesi ve Toros Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.
Öğrencilere seslenen Başkan Tütüncü, geçtiğimiz dönemde Kepezdeki liseleri yılda bir kez ziyaret ettiği kaydetti.
Öğrencilerin, gençlerin düşüncelerine, görüşlerine kıymet verdiklerini söyleyen Tütüncü, Antalyada, gençlik meclisini kuran ilk belediyeyiz. Gençlerimizin yönetime direk katılımlarını sağlamak, onların düşüncelerinden faydalanmak, yönetim biçimimizde genç düşüncelere yer vermek amacıyla gençlik meclisini kurduk. Şimdi lise öğrencilerimiz ve bölgemizde eğitimini sürdüren üniversite öğrencilerimiz, o meclis aracılığı ile yönetimle ilgili düşüncelerini bizimle paylaşıyor. açıklamasını yaptı.
Millet size güveniyor
Tütüncü, konuşmasının devamında öğrencilere şöyle seslendi: Sizden tek arzum var. Kendinizi önemseyin. Kendinizi önemli görün. Kendinizi bir lise öğrencisi olarak konumlandırmayın. Hayatın içerisinde geleceğinize dair çok ciddi hedefler koyun. Bu hedefleri gerçekleştirmek için inançla, kararlılıkla çalışın. Size çok güveniyorum. Ülkemiz, milletimiz size çok güveniyor. Muhtaç olduğunuz tek şey kendinize bir hedef belirleyip o hedefe kilitlenmek ve ciddi bir çalışma ortaya koymaktır. Bunu yaparsanız örnek bir hanımefendi, örnek bir beyefendi olarak toplumun geleceğinde yer alırsınız.
Başkan Tütüncü, konuşmasının ardından öğrencilerin eğitimle, okullarıyla ve Kepezle ilgili sorularını cevaplandırdı.
Tütüncü, okulların talep edilen ihtiyaçlarını da karşılayacaklarını ifade etti.
Okul yöneticileri ve öğrenciler de Başkan Tütüncüye eğitime desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.