Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Altınova esnafından Tütüncüye imar teşekkürü
22 Mayıs 2014, Perşembe - 17:44Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Ak Parti bazı meclis üyeleri ve Ak Parti ilçe yönetimiyle birlikte Altınova esnafı ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, seçim sonrası vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.
Esnaf gezileri kapsamında Başkan Tütüncü, son olarak Kepez Belediyesi Ak Parti bazı meclis üyeleri, Ak Parti ilçe teşkilatının bazı üyeleriyle birlikte Altınova Antalya Caddesinde esnaflarla bir araya geldi.
Tütüncü ve heyet, Altınova Antalya Caddesinde bulunan esnafın sıkıntılarını dinledi. Yoldan gecen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Başkan Tütüncü, onlarla da fotoğraf çektirdi. Altınova bölgesinin imar sorununda sona gelindiğini belirten Tütüncü, Bölgenin imar sorunu kısa süre sonra bitecek. Bölgeye, istihdam sağlanıp, büyük yatırımlar yapılacak. Kimsenin hakkını, hukukunu kimseye yedirmeyeceğiz. Bundan da hiç kimsenin şüphesi olmasın. dedi.
Yaklaşık 2 saati bulan ziyaret sonrası, Başkan Tütüncü ve heyet, vatandaşların çay ikramını kırmadı. Heyet, kahvehanede bir süre daha bölge halkıyla sohbet edip, ziyaretlerini tamamladı. Vatandaşlar, kısa süre sonra çözülecek olan imar sorunu için Başkan Tütüncüye teşekkür etti.