Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Yol olmadan imara uygun yapılaşma olmaz
20 Mayıs 2014, Salı - 18:35Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akdeniz Sanayi Sitesi Ahşap İşlerindeki 4 sokağa, 2 bin 500 ton sıcak asfalt döktü.
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde asfalt çalışmalarına hız verdi. Belediye ekipleri son olarak Akdeniz Sanayi Sitesi Ahşap İşleri bölümünde bulunan 4 adet sokağa sıcak asfalt döktü.
2 bin 500 ton sıcak asfaltın kullanıldığı çalışmalar sonrasında, Ahşap İşleri bölümünde asfalt olmayan sokak böylelikle kalmamış oldu.
Kepez Belediyesi olarak 5 yılda yaklaşık 290 kilometre yeni yol açtıklarını ve yeni yolların medeni bir şehrin inşasının sembolü olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bir yerde yol yoksa, siz istediğiniz kadar oranın imarla ilgili problemlerini çözmüş olun. Yol olmadan imara uygun bir yapılaşma olmaz. Ekiplerimiz, Kepezin daha modern ve yaşanılabilir bir ilçe olması çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. dedi.