Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Arama Kurtarma Eğitim Semineri Tamamlandı
10 Mayıs 2014, Cumartesi - 19:54Kepez Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen eğitim sertifika törenine İstanbul, Yalova, Bursa ve Bilecikten katılan yaklaşık 65 insani yardımlaşma vakfı gönüllüleri enkaz, deprem, kaza, su baskınında mahsur kalma gibi eğitimlerden başarıyla geçerek sertifikalarını, Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü tarafından aldılar.
İHHnin insani yardımlaşma konusunda dünyada iftihar duyduğumuz bir yardım kuruluşu olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Derneğimiz kurulduğundan bu yana dünyanın çok çeşitli noktaların da manzumların, masum insanların yardımına koşmuş ve bunları kendilerine ilke edilmiş bir insani yardımlaşma kurumudur. dedi.
2009 yıllarından bu yana İHHla birlikte çalıştıklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, arama kurtarmayla alakalı çalışmalar, doğal afetlerle ilgili insanlarımızın hayatlarını kurtarmak noktasında arama kurtarma faaliyetlerine çok önem veriyoruz. Sizlerde burada farklı eğitimler kapsamında bir araya geldiniz. Becerilerinizi artırdınız. Bundan sonraki süreçte dünyanın farklı bölgelerinde, manzum insanlara yardım ellerini uzatan kardeşlerimiz olacaksınız. dedi.