Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü Bu ziyaretlerimize de vatandaşlarımız şaşırıyor
5 Mayıs 2014, Pazartesi - 20:25Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kent Ormanı, Masa Dağı Seyir Terası ve Kepezpark Varsakı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hafta sonunda Kent Ormanı, Masa Dağı Seyir Terası ve Kepezpark Varsakı ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti.
Kent Ormanı, Masa Dağı Seyir Terası ve Kepezpark Varsak ziyaretlerin de Tütüncüye, eşi Dr. Ayşe Tütüncü, Kepez Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti Kepez İlçe Teşkilat Başkanı Yusuf İşeri, Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve bazı ilçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.
Seçimlerin ardından hızını kesmeden vatandaşları ziyaret etmeye devam eden Kepez Belediye Başkanına vatandaşların ilgisi çok büyük oldu. Seçimlerden sonra ilk defa bir belediye başkanını bu şekilde vatandaşların arasında gördüklerinden dolayı da tebrik ettiler.
Seçimlerden sonra da vatandaşlarla bir araya gelebilmenin önemli ve özel bir davranış olduğuna işaret eden Tütüncü,Bu ziyaretlerimize vatandaşlarımız da şaşırıyor. Seçimlerin hemen arkasından, sonra tatil yapacağımız beklentisi vardı. Ama bizim en büyük tatilimiz, vatandaşımızla bir arada olmamız, sonucu ortaya çıkan mutlulukla oluyor. Geçtiğimiz dönem Kepez için güzel işler yaptık. Bu dönemde de Kepezde güzel işler yapacağız. dedi.