Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Antalyasporun emrindeyim
19 Şubat 2014, Çarşamba - 19:29Büyük Antalyaspor Derneği üyeleriyle bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, Antalyaspor, hepimiz için bir değerdir. Bu değer için Antalyalıların, Antalyasporun emrine amadeyim. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yönetiminde çeşitli meslek gruplarına mensup Antalyaspor taraftarlarının bulunduğu Büyük Antalyaspor Derneğini ziyaret etti. Zerdalilik Mahallesindeki dernek binasında gerçekleşen ziyarette Antalyaspora destek için nelerin yapılabileceği konuşuldu.
Başkan Tütüncü, Antalyaspora ve taraftarlarına 5 yıl boyunca destek verdiğini, vermeye de devam edeceğini söyledi. Bir spor kulübünü taşıyacak olan o şehrin kendisidir. diyen Tütüncü, Antalyasporun bu noktada ciddi bir sıkıntı yaşadığın altını çizdi.Sahnede olmadım ama destek verdim
Kentlilik bilinci içerisinde Antalyaspora sahip çıktıklarına işaret eden Başkan Hakan Tütüncü, şunları söyledi: Çok sahnede olmadım ama Antalyasporu en çok destekleyenlerden birisi ben oldum. Antalyaspor, hepimiz için bir değerdir. Bu değer için Antalyalıların, Antalyasporun emrine amadeyim. Bu şehrin takımına her zaman sahip çıktım, çıkmaya da devam edeceğim. Büyük Antalyaspor Derneği, benim için çok önemlisiniz. Çünkü Antalyasporu halka sahiplendirme görevi sivil toplum
kuruluşlarından geçiyor. Birimiz olmazsa hiçbirimiz olmaz, mantığı ile birbirimize kenetlenmeyiz. Bizim birbirimize sarılmamızın en önemli unsuru Antalyaspordur. Antalyaspor logolu saat hediye ettiler
Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesinin spor tesislerinin, Antalya sporunun hizmetinde olduğunun da altını çizdi.
Büyük Antalyaspor Derneği Başkanı Özcan Yılmaz da ziyaretinden, desteklerinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.
Dernek üyeleri, ziyaretin anısına Başkan Hakan Tütüncüye, üzerinde Antalyasporun logosunun olduğu bir duvar saati hediye ettiler.
Ziyarette Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Kocaağa da hazır bulundu.