Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
2 saatte 41 nikah kıydı
15 Şubat 2014, Cumartesi - 19:42Başkan Hakan Tütüncü, 14 Şubat Sevgililer Gününde dünya evine girmek isteyen 41 çiftin nikahını kıydı.
Kepez Belediyesi Nikah Salonu`nda, 14 Şubat Sevgililer Günü yoğunluğu yaşandı. Unutulmaz bir tarihte dünya evine girmek isteyen 41 çift, Kepez Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü`ne, 14 Şubat Sevgililer Günü için nikah başvurusunda bulundu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de yoğun bir seçim çalışması içerisinde olmasına rağmen 14 Şubat Sevgililer Günü`nde dünya evine girmek isteyen çiftlerin, "nikahımızı kıy" isteklerini geri çevirmedi.
Başkan Tütüncü, eşi Dr Ayşe Tütüncü ile 41 çiftin nikah törenlerine katıldı. Tütüncü, yaklaşık 2 saatte 41 çiftin nikahını kıydı. 14 Şubat Sevgililer Günü`nü kutladığı çiftlere, ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Hakan Tütüncü, günün anısına evliliğe ilk adımı atan çiftlerle hatıra fotoğrafı da çektirdi. Dr Ayşe Tütüncü de çiftlere çiçek verdi.