Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez Belediyesinin afişleri tekrar gün yüzünde
12 Şubat 2014, Çarşamba - 17:22Kepez Belediyesi Şubat ayı kültür, sanat faaliyetleri kapsamında 2009dan Bugüne Kepez Belediyesi Afişleri adlı serginin açılışı gerçekleşti.
Kepez Belediyesi, kültür, sanat alanında 2009 yılından itibaren düzenlediği etkinliklerin yer aldığı 120 parça tanıtım afişinden oluşan 2009dan Bugüne Kepez Belediyesi Afişleri adlı serginin açılışı yapıldı. Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenen açılışa, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Kepez Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf İşeri, bazı birim müdürleri, Kepez Belediyesi bazı meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Kepez ilçesini kültür, sanat merkezi haline getirmek için büyük gayret ortaya koyduklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 5 yıllık başkanlığımız dönemindeki faaliyetlerimizin bazılarının afişleri burada. Bunlardan çok fazlasını Kepeze kazandırdık. İlçemizin farklı noktalarına açacağımız Semt Kültür Merkezleriyle de etkinlikleri yayıp daha da çok kişiye ulaştıracağız. dedi.
Konuşmaların ardından protokol üyeleri, çoğunluğunun 2012 yılı ve sonraki yıllardan olan 120 tanıtım afişinin yer aldığı serginin açılış kurdelesini kesti. Protokol tarafından gezilen sergi, 28 Şubata kadar açık kalacak.