Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncüye sevgi seli
7 Şubat 2014, Cuma - 00:00Başkan Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Varsak Perşembe Pazarında, esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.
Ak Parti Kepez Belediye Başkan Adayı ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce de birçok kez geldiği Fevzi Çakmak Mahallesindeki Varsak Perşembe Kapalı Semt Pazarını ziyaret etti.
Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Başkan Tütüncü, pazardaki tüm tezgâhları gezerek, esnafa bol kazanç, vatandaşlara ise hayırlı alışverişler dileğinde bulundu. Yoğun ilgiden dolayı yaklaşık 3 saat süren ziyarette Tütüncü, sohbet ettiği pazarcı esnafının, alıveriş yapan bölge halkının hizmetle ilgili taleplerini dinledi.
Allah senden razı olsun
Esnaf, pazarla ilgili isteklerini, vatandaşlar ise yaşadıkları bölgelerdeki belediyecilik hizmetleriyle ilgili taleplerini aktardı. Başkan Hakan Tütüncü de dile getirilen problemlerin çözümüyle ilgili çalışmaları en kısa sürede yapacaklarını ifade etti. Esnaf ve vatandaşlar, ilgiyle karşıladıkları Tütüncüye, Yaptığın hizmetlerden ve bize verdiğin değerden dolayı Allah senden razı olsun sözleriyle teşekkür ettiler.
Pazar gezisine Kepez Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Yarbaş, Rüştü Peker, Ak Parti Kepez İlçe Teşkilat Başkanı Yusuf İşeri, Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan, Ak Parti Kepez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş ile AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi bölge ekibi katıldı.