Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Daha güzel bir Kepez daha güzel bir Antalya
4 Şubat 2014, Salı - 20:51Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimlerini dördünce kez kazanan Mehmet Ali Alkan ve Yönetim Kurulu üyelerine, hayırlı, uğurlu olsun ziyaretinde bulundu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde yapılan seçimler sonucu dördünce kez Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığını kazanan Mehmet Ali Alkan ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.
Başkan Tütüncüye, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odasına yaptığı ziyarete, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı üyeleri de eşlik etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Başkan Tütüncüye, Kepezde yapmış olduğu taksi duraklarından duyduğu memnuniyeti belirterek, Antalyada 186 adet durak var. Keşke hepsi aynı tip olabilse. Kepez Belediyesi olarak duraklar konusunda Antalyada örnek teşkil ettiniz. Taksici esnaflarımız adına, vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinden başarıyla çıkmış olduklarından dolayı Mehmet Ali Alkan ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılarının devamını dileyerek, taksici esnafına vermiş olduğu desteklerin artarak devam edeceğini söyledi.
Esnafımızın huzuru ve mutluluğu için
Başkan Tütüncü, taksici esnafının bir kentin en önemli aktörlerinden ve dinamiklerinden olduğunu dile getirerek, konuşmasını Görev süremiz esnasında taksici esnafımızın huzuru ve mutluluğu için gereken adımları sizlerle birlikte atma yönünde üstün bir gayret gösterdik. Antalyada ilk defa bir belediye olarak modern taksi duraklarının belediyemiz tarafından yapılmış olması. Antalyada diğer belediyelerden önce ilk defa Kepez Belediyesinin uygulamaya koyduğu yöntemle, teneke taksi durakları gitti. Onun yerine içinde banyosu, lavabosu, mutfağı olan modern duraklar geldi. Taksici esnaflarımız günün 24 saati rahat hareket edebileceği, yazın sıcaktan, kışın soğuktan korunabileceği mekanlara sahip oldular. Şu an itibariyle 18 adet taksi durağını, belediyemizin imkanlarıyla yenilemiş, tamamlamış durumdayız. sözleriyle sürdürdü.
Kepez için Antalya için
Yaptıkları modern taksi duraklarının aynı zamanda kentin estetiğine de çok önemli katkılar sağladığını vurgulayan Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle bitirdi: Caddelerin üzerinde derme çatma, boyası kazınmış tenekeden, demirden yapılmış taksi kulübeleri Antalyaya hiç yakışmıyordu. Antalyaya yakışmayan bu taksi kulübelerinin yerine inşa ettiğimiz modern taksi durakları kent estetiğine ayrı bir güzellik kattı. Kepez Belediyesi olarak bu çalışmalarımızı sizlere destek olarak sürdürdük ve bundan sonraki süreçte de daha güzel bir Kepez için daha güzel Antalya için hep birlikte hizmetlerimizi sürdüreceğiz.