Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kanal Mahallesine yüzümün akı ile geliyorum
4 Şubat 2014, Salı - 19:01Antalya Niğdeliler Derneğinin Kanal Mahallesinde düzenlediği toplantıya katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kanal Mahallesine yüzümün akı ile geliyorum. 2009da 2B sorununu ortadan kaldıracağız demiştik ve kaldırdık. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Niğdeliler Derneğinin Kanal Mahallesinde düzenlediği toplantıya katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.
Kanal Mahallesinde düzenlenen toplantıya, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Antalya Milletvekili Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri, aday adayları, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Önemli olan Antalyanın kazanması
Menderes Türel, toplantıda yaptığı konuşmada, seçilmeleri halinde Antalyanın ekonomisi için büyük kazanım sağlayacak projeleri hayata geçireceklerini belirterek, şunları söyledi: Geçtiğimiz dönemde bana, Tramvayı yaparsan seçilemezsin dediler. Ama ben Antalya tarihinin en büyük projesini yapayım ama seçimi kaybedelim. Önemli olan Antalyanın kazanması dedim. Ben kaybetmiş olsam da Antalya kazandı. Hiç önemli değil. Kepez Belediyesinin yaptığı, Antalya Büyükşehir Belediyesinin başka partiden olması dolayısıyla engellendiği projeler ortada. 5 sene boyunca Kepez, adeta tek kanatlı uçan kuş gibi çalıştı. Antalya Büyükşehir Belediyesini alarak Kepezi daha rahat uçuracağız.
Ürettiklerimiz ortada
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de yaptığı konuşmada, 30 Mart seçimlerinin sadece Kepez ve Antalyanın değil, gelişen büyüyen Türkiye için tarihi bir sınav olduğunu belirterek, Hizmet belediyeciliğini en iyi Ak Parti kadroları yapar. Bunu, bu şehirde yaşayan herkes görüyor. Belediyecilik anlayışı ile ürettiklerimiz ortadadır. ifadesini kullandı.
5 yıllık süreçte çok iyi işler yaptık
Yönetimlerde istikrar oldukça başarının da olacağını kaydeden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yerel yönetimle, mahalli yönetim aynı partiden olduğu zaman sorunlar daha çabuk hallolur ve ortadan kalkar. Antalyada, Kepez ve Büyükşehir Belediyesinin Ak partililere teslim edilmesi, Antalya yararına olacaktır. 5 yıllık süreçte çok iyi işler yaptık. Ama bizim hep bir kanadımız eksik oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesini de alarak iki kanadı takıp, daha yükseğe, daha hızlı uçacağız. diye konuştu.
17 mahallede kat artışı yaptık
Kepez Belediye Başkanı seçildikten sonra 17 mahallede kat artışı yaptıklarını söyleyen Başkan Tütüncü, Kanal Mahallesine özellikle kat artışı yapılmadı. Bölgede mülkiyet problemleri tam olarak bitmedi. Mülkiyet problemlerini bitirmeden bir yerde kat artışı yaptığımızda vatandaşlarımız zarar görür. Mülkiyet problemlerini halleder halletmez en kısa sürede Kanal Mahallesinde kat artışı yapılacağından hiç şüpheniz olmasın. dedi.
5 yılda 17 bin tapu verdik
Geçtiğimiz haftalarda Çamlıbel ve Erenköy mahallelerinde 403 tapuyu hak sahiplerine teslim ettiklerini belirten Başkan Tütüncü, konuşmasını, şu sözlerle bitirdi: Kanal Mahallesine yüzümün akı ile geliyorum. 2009da 2B sorununu ortadan kaldıracağız demiştik ve hallettik. 5 yıllık zaman zarfında Kepezde 17 bin tapu verdik. Önümüzdeki dönemde kalanları da bitireceğiz. Mülkiyet problemleri ile ilgili hiçbir endişeniz olmasın. Defterdarlık ve Milli Emlaktan bile hızlı hareket ediyoruz.