Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepeze iki yeşil alan daha kazandırılıyor
31 Ocak 2014, Cuma - 17:25Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, Varsak Karşıyaka Mahallesinde Toros ve Serhat sitelerine söz verdiği park yapılıyor. Bir park da Erenköy Mahallesine inşa ediliyor.
Yüzölçümü ile Kepezin en büyük yerleşim yerlerinden biri olan Varsak Karşıyaka Mahallesi, yeni bir parka daha kavuşuyor.
Başkan Hakan Tütüncü döneminde 15 yeni park, 4 park tadilatı, 3 caddede orta refüj çalışmasının yapıldığı mahallede, 16. park Ahmet Çeşme Caddesi 1176 Sokaka kazandırılıyor. Başkan Hakan Tütüncünün, geçtiğimiz aylarda ziyaret ettiği Toros ve Serhat siteleri sakinlerinin talebi olan park, 1,5 dönümden oluşuyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı süren parkta, çocuk oyun grubu, açık hava spor aletleri, tekli bank, çatılı kamelya olacak. Çeşitli türde ağaçların ve çiçeklerin de dikileceği park, önümüzdeki aylarda bölge halkına hizmet vermeye başlayacak.
Bir park da Erenköye
Park ve Bahçeler Müdürlüğü, diğer park çalışmasını ise Erenköy Mahallesinde 4783 Sokakta gerçekleştiriyor. İş makinesi ile eğimli arazi düzleştirilerek inşa edilen ve 1 dönümden oluşan parkta, çocuk oyun mobilyası, açık hava spor aletleri, çatılı kamelya ve tekli bank yer alacak.
Başkan Tütüncünün 5 yıllık görev süresi içerisinde 1 milyon 420 bin m2 alanda 170 yeni park, 70 park tadilatı çalışması tamamlandı.