Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Varsak Antalyanın en güzeli oluyor
29 Ocak 2014, Çarşamba - 20:05Başkan Hakan Tütüncü, Varsakı, Antalyanın en modern ve nezih bir yerleşim bölgesi haline getirmek için gerekli hizmetleri yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini söyledi.
Göreve başladığı ilk günden itibaren halkla iç içe olmaya önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak bölgesinde vatandaşların evlerine konuk oldu.
Başkan Tütüncü, ilk olarak Varsak Esentepe Mahallesinde Eski Varsak Belediye Meclis Üyesi Şaban Kulanın evinde, bölgede oturanlarla bir araya geldi.
Semt pazarı yapılacak
Hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalleliler, bölgeye bir semt pazarı yapılmasını talep etti. Başkan Tütüncü, pazarın yapılmasının istendiği alanda mülkiyet sıkıntısının olmaması halinde semt pazarını seçimden sonra yapacaklarını belirtti. Altıayak Mahallesinde Abdullahın Yıldız ile Cevat-Rezan Tarbasar çiftinin evine misafir olan Tütüncü, eski Varsak Belediye Başkanı Şenol Ereni de Zeytinlik Mahallesindeki işyerinde ziyaret etti.
Eski Başkan Şenol Ereni ziyaret etti
Mahalle sakinlerinin yer aldığı ziyarette bir konuşma yapan Tütüncü, Bir kardeşimiz olan Şenol Erennin, partimize, Varaka güzel hizmetleri olmuş. Kendisini hayır duası ile anıyoruz. Kendisiyle birlikte, beraber yol yürümekten dolayı memnuniyet duyuyorum. diye konuştu.
Varsaka, 5 yılda yaptıkları belediyecilik hizmetlerinin, bölgenin 35 yıllık geçmişi ile karşılaştırıldığında çok fazla olduğuna işaret eden Tütüncü, konuşmasının devamında şunları söyledi: Kepezpark Varsak gibi vizyon projelerle, temel belediyecilik hizmetleriyle Varsak her geçen gün Antalyanın çok daha güzel bir yerleşim bölgesi olma yolunda ilerliyor. Varsakı, Antalyanın en modern ve nezih bir yerleşim bölgesi haline getirmek için gerekli hizmetleri yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Görev süremiz içerisinde tek düşüncemiz Varsak a, Kepez e ve Antalya ya bir tane daha fazla eser kazandırabilmek ve hizmet üretebilmekti. Biz bunun ateşiyle, sevdasıyla yandık, tutuştuk.
Hizmeti tercih edin
Başkan Tütüncü konuşmasının sonunda, Mazeretlerin arkasına sığınmadan güzel hizmet üretenleri tercih ederseniz, şehrimiz çok daha güzel olacaktır. hatırlatmasını yaptı.
Tütüncü, Altıayak Mahallesi sakinlerinin cami ve okul isteği ile ilgili de seçimlerden sonra çalışma yapacaklarını dile getirdi.
Ziyaretlere, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Rüştü Peker, Hasan Demir, Mehmet Yarbaş, Altıayak Mahalle Muhtarı İsmail Şanlı ve Zeytinlik Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Küçük de eşlik etti.