Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Sözler de tutuldu vizyon projeler de yapıldı
28 Ocak 2014, Salı - 20:28Kepez Belediye Başkanı Başkan Hakan Tütüncü, vaat ettikleri önemli belediyecilik hizmeti yapma, vizyon proje üretme ve halkla iç içe olma sözlerini yerine getirdiklerini söyledi. Tütüncü, vizyon projelerle de Kepeze değer kazandırdıklarını belirtti.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Didem Ersoy Bombanın Özgürlük Mahallesinde düzenlediği toplantıya katıldı.
Toplantıya, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Erdoğan Enç, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da eşlik etti.
Burada bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, vaat ettikleri hizmetleri gerçekleştirmiş bir belediye olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
Tütüncü, Ulus, Özgürlük, Yeşiltepe, Yükseliş ve Zafer mahallelerinin bulunduğu Dokuma bölgesinde de söz verdikleri hizmetleri yaptıklarını ifade etti.
Kepeze değer kazandırdık
Tütüncü, 2009 yerel seçimlerinde Kepez halkına 3 temel konuda söz verdiklerini anımsatarak, konuşmasını şöyle sürdürdü: Önemli belediyecilik hizmetleri yapacağız, vizyon projeleri üreteceğiz ve halkımızla iç içe olacağız, dedik. Yeni yolların açılmasından asfalta, kaldırımdan parka, alt yapıdan sosyal tesise kadar önemli bir hizmet hamlesi gerçekleştirdik. Çok önemli vizyon projeler ortaya koyduk. Vizyon projelerle hem Kepezin havası değişti hem de bütün Antalyanın dikkati Kepezin üzerine yoğunlaştı. Dokumada, Antalyada bir ilk olma özelliği taşıyan Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezini inşa ediyoruz. Bu tesiste ulusal ve uluslararası ölçekte birçok toplantı düzenlenecek olması, istihdama ciddi bir katkı sağlayacak. Kepezin farklı noktalarında, içerisinde Antalyanın ilk tam olimpik yüzme havuzu ile masal parkının olduğu Kepezpark Varsak, Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, Osman Gazi ve Orhan Gazi semt konakları gibi yatırımlar yaptık.
Kepez olmayanları yaptı
Kepezlilerle gönül bağı kurmaya önem verdiklerinin altını çizen Başkan Tütüncü, Seçildiğimiz günden itibaren vatandaşlarımızla içli-dışlı olduk. Mevlitlerinde, düğünlerinde, iyi günlerinde, kötü günlerinde vatandaşlarımızın yanlarında olduk. Vatandaşlarımızı akşamları evlerinde ziyaret ettik. Çaylarını içtik. Böylece Kepezli hemşehrilerimizle gönül bağı kurduk. diye konuştu.
Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç de Kepez Belediyesinin sadece kaldırım belediyeciliği yapmadığına işaret ederek, Antalyada tam olimpik kapalı yüzme havuzu yoktu. Kepez Belediyesi yaptı. Antalyanın en büyük kongre ve sergi merkezini Kepez Belediyesi yaptı. ifadesini kullandı.