Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü Yeşil Sanayi esnafıyla
27 Ocak 2014, Pazartesi - 22:18Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşil Antalya Sanayi Sitesinde düzenlenen kahvaltı programına katıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşil Antalya Sitesinde düzenlenen kahvaltı programına katılarak, esnaflarla bir araya geldi.
Yeşil Antalya Sanayi Sitesinde, Osman Ürker adlı bir esnafın işyerinde düzenlenen kahvaltıya, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşil Antalya Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı İbrahim Tetikoğlu, Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı üyeleri ve Yeşil Antalya Sanayi Sitesi esnafları katıldı.
Tütüncü bizden biri
Kahvaltıda yaptığı konuşmada, Ne zaman başın düşerse dara, çekinme Hakan Tütüncüyü ara sözleriyle büyük alkış alan Yeşil Antalya Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı İbrahim Tetikoğlu, 24 yıldır tapularımızı alamıyorduk Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü sayesinde tapu sorunumuz kalmamıştır. Ne zaman bir sorunumuz olursa olsun, her zaman sorunlarımızı çözen ve her zaman bizden biri olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, Yeşil Antalya Sanayi Sitesi yönetimi olarak teşekkür ediyoruz. dedi.
Sözlerimizin arkasında durduk
Başkan Tütüncü kahvaltıda yaptığı konuşmada, her zaman Yeşil Antalya Sanayi Sitesi esnafıyla et ve tırnak gibi olduklarını vurgulayarak, Yeşil Antalya Sanayi Sitesinin en çok hizmet götürdükleri, önem verdikleri yerlerden birisi olduğunu söyledi.
2009 yılında Yeşil Sanayiye geldiklerinde vermiş oldukları sözler olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü sözlerini şu sözlerle sürdürdü: Verdiğimiz bütün sözlerin hepsinin arkasında durduk. Yeşil Antalya Sanayi Sitesindeki bir ada harici de arkadaşlarımızın tapularını teslim ettik. Bu bizim için büyük bir mutluluk. Tapular, Yeşil Antalya Sanayimize hayırlı uğurlu olsun.
Söz verdiğimiz bütün hizmetleri yaptık
Başkan Tütüncü konuşmasını şu sözlerle tamamladı: Bölgedeki çevre düzenlemesiyle alakalı çalışmalar yapacağımızı söylemiştik. 75.yılın peyzajını, aydınlatmasını gerçekleştirdik Sanayiye ulaşımı rahatlatmak amacıyla Antalya Bulvarındaki kavşağı açarak, Kepezin diğer mahalleleriyle, Akdeniz Sanayi, Yeşil Antalya Sanayiy i birbirine bağladık. Bunun yanı sıra sanayi sitemizde park, asfalt, kaldırım gibi çalışmaları gerçekleştirdik. Söz verdiğimiz bütün hizmetleri yerine getirdik