Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü Biz sözümüzde durduk
24 Ocak 2014, Cuma - 21:56Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetiminin düzenlediği kahvaltıya katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Her zaman esnaflarımızdan birisi olduk Her zaman onların dertlerini problemlerini önemsedik ve onların dertlerini, problemlerini çözmek için elimizden gelen gayreti arkadaşlarımızla birlikte sarf ettik dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetiminin Antalya Sofrasında düzenlemiş olduğu kahvaltıya katılarak, sanayi esnafıyla bir araya geldi.
Kahvaltı programına, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan Eciş, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Bahattin Bayraktar, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve sanayi esnafları katıldı.
Her zaman yanımızda oldu
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programında, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk yaptığı konuşmada, Başkan Hakan Tütüncünün göreve geldiği ilk günden itibaren her zaman yanlarında olduğunu belirterek, 5 yıllık hizmet döneminde gece gündüz bizlerin ve esnafımızın her zaman yanında oldu. 20 yıldır çözülemeyen gecekonduların tahliye sorununu çözdü. 55 sokağımızın 45 tanesi asfaltsızdı. Şu an 42 tanesinin asfaltı bitti. Kalan üç sokağımızın asfaltının da 15 Şubat tarihinde tamamlanmasıyla, sokaklarımızın tamamı sıcak asfalt olacak. Şahsım ve yönetimim adına, başkanımıza yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum. dedi.
Beraberce mücadele verdik
Başkan Hakan Tütüncü de yaptığı konuşmada, 5 yıldır hizmet yolculuğumuz boyunca gönlümüzün olduğu, ayağımızın olduğu yerlerden bir tanesi Akdeniz Sanayi ve buradaki esnaflarımız oldu. Her zaman esnaflarımızdan birisi olduk Her zaman onların dertlerini, problemlerini önemsedik ve onların dertlerini, problemlerini çözmek için elimizden gelen gayreti, arkadaşlarımızla birlikte sarf ettik. Sanayi sitesi başkanımız Mehmet Bey ile de bir ve birlik olarak, beraberce acaba burada nasıl hizmetler yapabiliriz diye mücadele verdik.ifadesini kullandı.
Sözümüzde durduk
2009 seçimlerinin kampanya sürecinde sanayi sitesine geldiği zaman, yolları delik deşik çok kötü bir manzarayla karşılaştığını vurgulayan Başkan Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: Sizler o zaman bu sokakların tamirini ve tadilatını talep etmiştiniz. Ben de göreve gelince ilk olarak asfaltlama çalışmalarına sanayinin sokaklarından başlayacağız diye söz vermiştim. Allah nasip etti. 2009 seçimlerini kazandık ve biz sözümüzde durduk. İlk asfalt çalışmamıza Akdeniz Sanayi Sitesinden başladık. Ve bugün geldiğimiz noktada 3 sokak hariç sanayi sitemizin asfaltsız sokağı kalmadı. 15 Şubatta onları da tamamlıyoruz. Ondan sonra asfaltı düzgün olmayan bir tane sokağımız bile kalmayacak.
Elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz
Akdeniz Sanayi Sitesinde yeşil alanların düzenlenmesi, 75. Yıl Caddesinin düzenlenmesi, kavşağın açılması, aydınlatmanın yapılması ile sosyal tesisler gibi hizmetlerin yapıldığını dile getiren Başkan Tütüncü, Her zaman ruhsatında, iskanında bizden ne talep edildiyse hep sizlerin yanında olduk. Akdeniz Sanayi Sitesi esnaflarımızın kazanması için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz ve gösteriyoruz. 20 yıldan bu yana çözülemeyen gecekondu sorununu ortadan kaldırıyoruz. O alanda190 dükkan olabilecek şekilde sanayi sitemizi daha da genişletiyoruz 190 dükkan küçük bir sanayi sitesi daha demek ve bu da çok önemli. sözleriyle konuşmasını tamamladı.
Kahvaltı programının sonunda Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk, Akdeniz Sanayi Sitesine yaptığı hizmetler anısına Başkan Tütüncüye, ahşap üzerine işlenmiş portre resminin olduğu bir tablo hediye etti.