Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepezin vizyon projeleri Muratpaşaya taşınıyor
22 Ocak 2014, Çarşamba - 19:48İçerisinde Antalyanın ilk tam olimpik kapalı yüzme havuzunun ve masal parkının olduğu Kepezpark Varsakı gezen Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut, Kepez Belediyesinin vizyon projelerini Muratpaşaya taşıyacağız. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Buluta, 20 milyon bütçe ile 46 dönümlük alana inşa edilen Kepezpark Varsak projesini yerinde tanıttı.
Masal parkını tanıttı
AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Dr Abdullah Işıkhan da tanıtım gezisine eşlik etti.
Başkan Tütüncü, Cihan Buluta ilk olarak 5 dönümlük alan üzerine kurulan ve Antalyada bir ilk olan masal parkını gezdirdi. Tütüncü, 88 adet çizgi film ve masal kahramanının 88 adet heykelinin ve 14 adet ortam canlandırmasının bulunduğu masal adası hakkında misafirlerini bilgilendirdi. Tütüncü, daha sonra FIFA standartlarına uygun 500 kişilik açık tribünleri ve soyunma odaları olan 45x25 metre boyutlarında 2 adet sentetik çim futbol sahası ile FIBA kurallarına uygun 2 adet basketbol sahasıyla ilgili Cihan Buluta bilgi verdi.
Projeyi dikkatli bir şekilde inceledi
Tütüncü, son olarak Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezinin tanıtımını yaptı. AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut, Antalyanın ilki olan, 1500 seyirci kapasiteli tribünü bulunan Uluslararası Yüzme Federasyonu (FINA) standartlarına uygun olarak, 3,10 metre derinliğinde ve 25x50 metre boyutlarında 10 kulvarlı olarak yapılan havuzu dikkatli bir şekilde inceledi. Bulut, tesisteki gençlik merkezi, kütüphane ve bilgisayarın yer aldığı çocuklara yönelik bilgi evi, fitness salonu hakkında da Tütüncüden bilgi aldı.
Tütüncü güzel projeler üretti
Kepezpark Varsak projesini çok beğendiğini söyleyen Cihan Bulut, Sayın Hakan Tütüncü, 5 yılda çok güzel projelere imza attı. Kepezpark Varsak gibi güzel projelerini gördükten sonra Muratpaşada yükümüz daha da arttı. Kepezin vizyon projelerini Muratpaşaya taşıyacağız. Muratpaşada sadece park yapıldı, ciddi projeler üretilemedi. Hakan Başkanı güzel hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. 2. döneminde de çok güzel projelere imza atacağına inanıyorum. açıklamasını yaptı.
Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Buluta adaylık çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Hakan Tütüncü, insana dokunan vizyon projeler ürettiklerini belirtti.
Tütüncü, Antalyanın ihtiyaçlarına cevap veren, Kepeze değer kazandıran projelerinin örnek alınacak olmasının ise kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.