Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Mazeret üretmedik hizmet ettik
22 Ocak 2014, Çarşamba - 19:33Ulus Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mazeret üretmedik, hizmet ettik. dedi.
Kepez Belediyesi ve Kepez Ak Parti İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu mahalle toplantısı Ulus Mahallesinde gerçekleşti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Ak Parti İlçe Teşkilatı Başkan vekili Yusuf İşeri, Ulus Mahalle Muhtarı Celal Gödüç ile çok sayıda partilinin katıldığı mahalle toplantısına, vatandaşların ilgisi de yoğun oldu.
Başkan Hakan Tütüncü, toplantıda yaptığı konuşmada, çocukluk yıllarının Ulus Mahallesinde geçtiğini ve kendisi için bölgenin ayrı bir yeri olduğunu belirterek, Bir şehrin modernleşmesinde en önemli unsur alt yapıdır. Ulus Mahallesinin doğalgaz, elektrik ve su dahil olmak üzere bütün altyapıları tamamlandı. Alt yapı çalışmalarından dolayı geçtiğimiz yıl sıkıntı çeksek de şu an kaldırım ve yollarıyla mahallemiz en güzel şekle büründü. dedi.
Mahallenin ve bölgenin, artan değeri ile cazibe merkezi haline geldiğini söyleyen Başkan Tütüncü, Mahallede yeşil alanları vatandaşlarımıza kazandırdık. Kepezde hayata geçirdiğimiz bilgi evlerinden birini Ulus Mahallesine yaptık. Yeni muhtarlık binasıyla hem muhtarımız, hem azalarımız hem de vatandaşlarımızın hizmet kalitesinde artış yaşandı. Yeni yatırımlarla da bölge cazibe merkezi haline geldi. Bunları yaparken mazeret üretmedik, hizmet ettik. ifadesini kullandı.