Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Gaziler daha çok hizmet alacak
20 Ocak 2014, Pazartesi - 21:39Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesinin sorumluluk alanında olmamasına rağmen Gaziler Köyünün, hizmet taleplerini karşıladıklarını söyledi. Tütüncü, yerel seçimlerden sonra ilçenin bir mahallesi olmasıyla birlikte Gazilere daha çok hizmetin geleceğini belirtti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 5 yıllık görev süresinde birçok kez gittiği Gaziler Köyünde, bir evde düzenlenen toplantıya katıldı.
Çok sayıda köy sakininin yer aldığı toplantıda konuşan Başkan Tütüncü, vaat ettiklerinin çok üzerinde hizmet yaptıklarını söyledi.
Yetki bizde değil demedik, hizmet yaptık
Tütüncü, 29 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Kepez Belediyesinin bir mahallesi haline gelecek olan Gazilerin, şu an köy statüsünde olduğunu hatırlatarak, şöyle devam etti: Köy statüsüne tabi olduğundan dolayı yol ve diğer alt ve üst yapı hizmetlerini İl Özel İdaresinden, Büyükşehirden alması gerekiyordu. Sorumluluk alanımızda değil, burada İl Özel İdaresinin, Büyükşehir Belediyesinin çalışma yapması gerekiyor, demedik ve Gaziler Köyünü mahallemiz gibi gördük. 33 km asfalt, muhtar evi, park çalışması yaptık.
Yeni dönemde yollar sıcak asfalt olacak
Gazilerin, mahalle statüsüne geçmesiyle birlikte daha çok hizmet alacağının altını çizen Tütüncü, yeni dönemde stabilize asfalt olan yollara sıcak asfalt dökeceklerini, yeşil alan, sosyal tesis yatırımı da yapacaklarını ifade etti.
Başkan Tütüncüye yoğun bir ilginin olduğu toplantıda vatandaşlar yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Toplantıya, Kepez Belediye Meclis Üyesi Hasan Demir, Kepez Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Ramazan Çakır ve Gaziler Köyü Muhtarı Yıldıray Bakay da eşlik etti.