Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepezli genç boksör Türkiye Şampiyonu
13 Ocak 2014, Pazartesi - 21:28Mersinin Erdemli ilçesinde düzenlenen Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Kepez Belediyesporlu Adem Furkan Avcı 64 kiloda Türkiye Şampiyonu oldu.
Türkiye Boks Federasyonu ile Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Erdemli ilçesinde düzenlenen Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına, 3 sporcu ile katılan Kepez Belediyespor Kulübünden 64 kiloda mücadele eden Adem Furkan Avcı, Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.
Erdemli Spor Salonunda 52 ilden 372 sporcunun katıldığı 5 -12 Ocak tarihleri arasında düzenlenen şampiyonada, 64 kiloda ringe çıkan Adem Furkan Avcı, ilk turda Vanlı, 2. turda Bursalı, 3.turda Samsunlu, 4. turda Kayserili rakiplerini yenerek çıktığı finalde Ankaralı rakibini de mağlup ederek bir kez daha Türkiye şampiyonluğunu kazandı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Adem Furkan Avcının başarısıyla gurur duyduklarını belirterek, Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, antrenör Deniz Tahincioğlu ve genç sporcuyu kutlayarak, başarılar diledi.