Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
2014 eğitimde seferberlik yılı
7 Ocak 2014, Salı - 06:51Başkan Hakan Tütüncü, okulların güzelleştirilmesi ve teknik donanımlarının artırılması için 2014ü eğitimde seferberlik yılı ilan ettiklerini açıkladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce de birkaç kez gittiği Fatih Mahallesinde bulunan Süleyman Demirel İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.
Fatih Mahalle Muhtarı Yunus Yıldızın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Tütüncü, Okul Müdürü Fatih Türközden ve okul aile birliği üyelerinden okulun ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.
Okuldaki sınıfları da gezen Tütüncü, sohbet ettiği öğrencilerden derslerine çok çalışmalarını istedi.
Sıcak asfalt çalışmasıyla okulun arka bahçesini çamurdan kurtardıklarını anımsatan Tütüncü, okulun ön bahçesinde ve spor alanlarında önümüzdeki günlerde düzenleme yapacaklarını, diğer eksikliklerin giderilmesi için de çalışacaklarını kaydetti.
Eğitime 10 milyon lira
Bugüne kadar okulların bakım ve onarımına yaklaşık 10 milyon lira harcama yaptıklarına işaret eden Başkan Hakan Tütüncü, öğrencilerin daha iyi ortamlarda okumasını arzu ettikleri için eğitime daha fazla destek vereceklerini belirtti.
Tütüncü, 2014ü eğitimde seferberlik yılı ilan ettiklerine vurgu yaparak, Bu yıl, okullarımızda eğitim ve öğretim faaliyetlerinin daha nitelikli mekânlarda yapılabilmesi için büyük bir gayret ortaya koyacağız. Okullarımızın güzelleştirilmesi, teknik donanımının artırılması için 2014ü seferberlik yılı ilan ettik. ifadesini kullandı.
Okul Müdürü Fatih Türköz de okullarına, eğitime verdiği desteklerden ve öğrencilere gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür etti.