Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez Belediyesinden Huzurevi Sakinlerine Yemek
3 Ocak 2014, Cuma - 18:51Kepez Belediyesi, Antalya Fethi Bayçın Huzurevinde kalan 30 yaşlıya yemek verdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şehirde yaşayan tüm yaşlılar, o belediye başkanının annesi ve babasıdır. dedi.
Antalya Kepez Belediyesi ve AK Parti Kepez İlçe teşkilatı, Antalya Fethi Bayçın Huzurevinde kalan 30 yaşlıya Kebap Rh + Restoranda yemek verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, AK Parti Kepez İlçe Başkan Vekili Mesut Sevinç ve AK Parti eski Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da yemekte yaşlılarla birlikte oldu.
Başkan Hakan Tütüncü yemekte yaptığı konuşmada, yaşlılara her zaman hürmet ve saygı gösterilmesi gerektiğini belirterek, Annelerimiz ve babalarımız bizim için çok önemli. Şehirde yaşayan tüm yaşlılar, o belediye başkanının annesi ve babasıdır. Biz sizleri öyle gördük. Sizlere her fırsatta da sevgimizi arz edeceğiz. Saygımız ve sevgimiz hiç bitmeyecek. dedi.