Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
EBKMde Aşık Kazanoğlu 40. Sanat Yılı kutlaması
30 Aralık 2013, Pazartesi - 19:46Kepez Belediyesinin ev sahipliğinde, Yedi Arıklar Sanat Gurubu ve Toros Türkmenleri Kültür Grubu tarafından düzenlenen Aşık Kazanoğlu 40. Sanat Yılı kutlama programı, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde gerçekleşti.
Kepez Belediyesinin ev sahipliğinde, Yedi Arıklar Sanat Grubu ile Toros Türkmenleri Kültür Grubunun düzenlediği Aşık Kazanoğlu 40. Sanat Yılı kutlama programı, EBKMde yapıldı.
EBKM de düzenlenen Aşık Kazanoğlu 40. Sanat Yılı kutlama programına, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Kepez Ak Parti eski İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Gülce Edebiyat Akımı mensupları, ANSAN üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Gecede, sahne alan aşıkların atışmaları ve Aşık Kazanoğlunun seslendirdiği türküler davetlilerden büyük alkış aldı.
Başkan Tütüncü, kutlama programında yaptığı konuşmada, Antalyanın kültür ve sanatına büyük katkısı olan Aşık Kazanoğlunun 40.Sanat yılını, bir arada kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, Bir şehrin, bir medeniyet tasavvuruyla yoğrulabilmesi için kültürün ve sanatın çok değerli unsur olarak görülmesi, kabul edilmesi gerekir. Topluma da bu anlamda yön verilmesi gerekir. Biz her zaman bu yönde hareket ettik. dedi.
Döneminde, tam dokuz adet farklı noktada kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapılabileceği kapalı mekanlar yaptıklarını vurgulayan Başkan Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: Osman Gazi ve Orhan Gazi konaklarımız birbirinden farklı kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapılabileceği kompleksler haline geldi. Bu iki semt konağımız da halk aşıklarına sanatlarını icra edecekleri birer oda tahsis ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.