Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez Belediyesinin en büyük mali bütçeli projesi
27 Aralık 2013, Cuma - 19:45Yeşiltepe Mahallesinde yapımı devam eden Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi inşaatında incelemelerde bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyanın çok ihtiyaç duyduğu projelerden birini gerçekleştirdiklerini söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşiltepe Mahallesi eski ORÜS alanında yapımı hızlı bir şekilde devam eden ve inşaatının yüzde 50si tamamlanan Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezinde incelemelerde bulundu.
Başkan Tütüncünün inceleme gezisine, Kepez Belediye Başkan yardımcıları Orhan Kocaağa, Ömer Ali Acar ile belediye bürokratları da eşlik etti.
İnşaat alanını gezerek, incelemelerde bulunan ve yetkililerden son durum hakkında bilgi alan Başkan Tütüncü, yaptığı açıklamada, Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezinin, 40 milyon liralık bir yatırımla Kepez Belediyesinin en büyük mali bütçeli projesi olduğunu vurguladı.
İnşaatın yüzde 50si tamamlandı
29 bin m2 inşaat alanına sahip Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi inşaatının, yüzde 50sinin tamamlandığını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2014 yılı Nisan ayı gibi kongre ve sergi merkezimiz, Kepezimize, Antalyamıza merhaba diyerek, hizmet vermeye başlayacak. dedi.
Dört dörtlük bir merkez
Tütüncü açıklamasının devamında şunları söyledi: 2 bin kişilik çok amaçlı salonu, 500 kişilik ikinci salonu, 300 kişilik nikah salonu, ofisleri, küçük workshopları, restaurantı, kafeteryaları ve sosyal tesisleri ile Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi, yılın her günü 24 saat hareket halinde olan bir merkez haline gelecek.
Antalyaya büyük prestij kazandıracak
Antalyanın çok ihtiyaç duyduğu projelerden birini gerçekleştirdiklerini belirten Tütüncü, açıklamasını, Bu projeyi 2014 yılının nisan ayında Antalyaya armağan edecek olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz. İnşallah burası sadece Kepeze değil Antalyaya büyük prestij kazandıran bir kongre merkezi olacak. Bundan dolayı da mutlu olduğumu özellikle ifade etmek istiyorum. sözleriyle tamamladı.