Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü Tefennililerle
14 Aralık 2013, Cumartesi - 21:09Antalyada ikamet eden Tefennililerin düzenlediği dayanışma kahvaltısına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada, Hemşerilerin birbirleri ile birlik içerisinde olması çok önemlidir. Beni de bir fahri hemşeriniz olarak kabul edin. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyada yaşayan Tefennililerin Öğretmen Evinde düzenlediği dayanışma kahvaltısına katıldı.
Antalya Öğretmen Evinde düzenlenen ve çok sayıda Tefennili vatandaşın yer aldığı dayanışma kahvaltısına, ressam Ahmet Korkmazın davetlisi olarak katılan Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmada, Korkuteli ilçesinde, Tefenniden üflesen duyulur! diye bir söz olduğunu ifade ederek, Aynı toprağın ve aynı bölgenin insanı sayılırız. Her zaman kendimi Tefennililerle hemşeri olarak görmüşümdür. Burada kendi toprağımızın sıcaklığını görüyorum. Her zaman sizlere kapımız ve gönlümüz açık. Biriz, beraberiz ve birlikteyiz. dedi.
Başkan Tütüncü konuşmasının ardından, tertip komitesi adına, kahvaltının düzenlenmesine yardımcı olan Süleyman Acara şilt takdim edip, günün anısına Tefennililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.