Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Birlik beraberlik içerisinde ortak akılla hareket ettik
12 Aralık 2013, Perşembe - 20:00Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Avni Tolunay Mahallesinde düzenlenen kahvaltıya katıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi aday adayı Hakan Küçükalinin, Avni Tolunay Mahallesinde düzenlemiş olduğu kahvaltıda vatandaşlarla bir araya geldi.
Avni Tolunay Mahallesinde düzenlenen kahvaltıya, Kepez Ak Parti İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi Meclis üyesi Adlıhan Dere ve çok sayıda vatandaş katıldı.
"Ortak akıldan sinerji çıkardık"
Başkan Tütüncü kahvaltıda yaptığı konuşmada, yaklaşık 4,5 yıllık görev sürecinde, hiçbir zaman biz yaptık oldu demediğini belirterek, 5 yıl boyunca özverili çalışmalarla, birlik ve beraberlik içerisinde ortak akılla hareket ettik. Bu ortak akıldan sinerji çıkardık. Görevi devraldığımız 2009 yılı ile mukayese edildiğinde Kepez ilçesi çok farklı bir noktaya gelmiş durumda. Bugüne kadar hep iftihar ettiğimiz bir şey var. Karar alma süreçlerinde sivil toplum kuruluşlarıyla, mahalleliyle, hemşerilerimizin düşünceleriyle, kent konseyi ve ortak akılla, kollektif akıl üreten bir belediye olduk. dedi.
Bin 500 öğrenciye burs
Tütüncü, Kepez Vakfının bin 500 öğrenciye, 8 ay boyunca burs veren bir işletme haline geldiğini ifade ederek şunları söyledi: Vakıflar Genel Müdürlüğü verilerine göre, Diyanet Vakfından sonra Türkiyede düzenli şekilde bin 500 öğrenciye burs veren bizden başka hiçbir vakıf yok.