Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepezli 2 güreşçi Milli Takım kampında
11 Aralık 2013, Çarşamba - 21:32Kepez Belediyespor Güreş Takımının 2 sporcusu, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) projesi kapsamında düzenlenen, Yıldızlar Güreş Milli Takım hazırlık kampına davet edildi.
Kepez Belediyespor Kulübü güreşçilerinden Mücahit Çoban ve Mehmet Uysal, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) projesi kapsamında Çorum ve Kahramanmaraşta gerçekleştirilecek Yıldızlar Güreş Milli Takım hazırlık kampına çağrıldı.
Çorumda düzenlenecek Yıldızlar Grekoromen Güreş Milli Takım hazırlık kampında Mücahit Çoban (84 kg), Kahramanmaraşta düzenlenecek Yıldızlar Serbest Güreş Milli Takım hazırlık kampında ise Mehmet Uysal (73 kg) olimpiyatlarda Türkiyeyi temsil edecek çekirdek kadroda yer alabilmek için ter dökecek.
Gençlik ve Spor Bakanlığınca başlatılan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) projesi kapsamında, Çorum ve Kahramanmaraş illerinde gerçekleştirilecek Yıldızlar Güreş Milli Takımı hazırlık kampları sonucunda belirlenecek çekirdek kadro, 2016 Rio ile 2020 Tokyo olimpiyatlarında Türkiyeyi temsil edecek.