Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepezden Çocuk ve Gençlik Orkestrası
9 Aralık 2013, Pazartesi - 20:37Kepez Belediyesi, bir yeniliğe daha imza atarak yaşları 4 ile 18 arasında 75 keman öğrencisinden oluşan Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Orkestrası kurdu.
Kepezi, Antalyanın kültür ve sanat merkezi haline getiren Kepez Belediyesi, her geçen gün hayata geçirdiği projelere yenilerini eklemeye devam ediyor. Kepez Belediyesi bu kez de bünyesinde bulunan yaşları 4 ile 18 arasında 75 keman öğrencisinden oluşan Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Orkestrasını hayata geçirdi.
Şef Engin Beslek ile yardımcı şef Natalia Güneyik yönetiminde, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Orkestrası, mayıs ayında Antalyada daha önce uygulanmamış, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Batı Müziğinden örnekler taşıyan bir konseptte verecekleri ilk konserlerine hazırlanıyor.
Yeni kurulmalarına rağmen çalışmaların çok başarılı bir şekilde sürdüğünü ifade eden
Şef Engin Beslek, Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Orkestrasının mayıs ayında vereceği konserin, Antalyada bir ilk olacağını söyledi.