Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Gölhisarlı öğrenciler Kepezde
7 Aralık 2013, Cumartesi - 21:16Burdurun Gölhisar ilçesinde bulunan Yusufça Ortaokulu nun öğrencileri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Burdurun Gölhisar ilçesinden kendisini ziyarete gelen Yusufça Ortaokulu öğrencilerine yerel yönetimler hakkında bilgiler verdi.
Yusufça Ortaokulu Müdürü Muhsin Bölüm ve öğretmenleri eşliğinde Başkan Hakan Tütüncüyü ziyarete gelen 8. sınıfta eğitim gören 32 öğrenci, ilk olarak belediye hizmet binasındaki birimleri gezerek, birimlerin görev ve sorumlulukları hakkında bilgi sahibi oldu.
Daha sonra Kepez Belediye Meclis Salonunda Başkan Tütüncüyle bir araya gelen öğrenciler, yerel yönetimler ve merak ettikleri konular hakkındaki bilgi sahibi olma fırsatı buldu.
Başkan Tütüncü, ziyaretin sonunda öğrencilere Vehbi Vakkasoğlunun Çanakkale Aslanları kitabını hediye ederek, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.