Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepezden 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliği
5 Aralık 2013, Perşembe - 17:30Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, Sakarya Parkında bulunan 100. Yıl Restaurantta düzenlenen etkinliğe katılarak engelli öğrencilerle bir araya geldi.
Kepez Belediyesinin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında 100.Yıl Restaurantta düzenlediği etkinliğe katılan Başkan Tütüncü, engelli öğrenci ve vatandaşların mutluluklarını paylaştı.
Sakarya Parkındaki 100. Yıl Restaurantta düzenlenen etkinliğe, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Dr. Ayşe Tütüncü, Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ayşe Turhan, birim müdürleri, engelli dernekleri ve engelli okullarında eğitim gören öğrenciler katıldı.
Başkan Tütüncü, engelli öğrencilerin doyasıya eğlendiği etkinlikte yaptığı konuşmada, toplumun ayrılmaz bir parçası olan engelliler için birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, Engellilerimizin, kendilerini itilmiş hissetmelerine ve ayrımcılığa maruz kalmalarına hiç rıza göstermedik. dedi.