Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Genç kramponlar kupalarını aldılar
3 Aralık 2013, Salı - 21:46Antalya merkez ilçelerdeki liselerden 18 takımın, Kepez ilçesindeki ortaokullardan 40 takımın mücadele ettiği 4. Genç Kramponlar Futbol Turnuvasında dereceye giren takımlar kupalarını aldı.
Toplamda142 maçın oynandığı Genç Kramponlar Futbol Turnuvasının lise şampiyonu Muratpaşa Spor Lisesi, ortaokul birincisi ise Turgut Reis Ortaokulu oldu.
Antalya Valiliği, Kepez Kaymakamlığı, Kepez Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sabah Akdeniz Gazetesi işbirliği ile düzenlenen turnuva, oynanan final maçlarının ardından sona erdi.
Liselerde 1. Muratpaşa Spor Lisesi
Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadında ve Düden futbol sahasında 12 gün süren Genç Kramponlar Futbol Turnuvasının final maçları; Muratpaşa Spor Lisesi-Antalya Teknik Endüstri Meslek Lisesi (1-0) ile Turgut Reis Ortaokulu-İsmail İltemir Ortaokulu (2-0) arasında oynandı.
Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadında oynanan liseler kategorisindeki final maçını, Kepez Kaymakamı Savaş Tuncer, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, Türkiye Spor Yazarları Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Okumamış, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ile birlikte okul yöneticileri ve öğrenciler izledi.
Ortaokullarda şampiyon Turgut Reis
Muratpaşa Spor Lisesi, penaltı ile kazandığı golle rakibini 1-0 mağlup ederek 4. Genç Kramponlar Futbol Turnuvasının şampiyonu oldu. Ortaokullar da ise şampiyonluk kupası, Turgut Reis Ortaokulunun oldu.
Final maçının bitmesinin ardından protokol üyeleri, dereceye giren takımlara kupalarını, madalyalarını ve plaketlerini verdiler.
Başkan Tütüncü, turnuvaya destek veren kurumların temsilcilerine şilt vererek, teşekkür etti.
Kepez spor ilçesi oldu
Turnuvada mücadele eden takımları kutlayan Tütüncü, bu yıl dördüncüsünü organize ettikleri futbol turnuvası ile hem Kepezin spor ilçesi markasına katkı sağladıklarını hem de gençlere, yeteneklerini sergileme imkânı sunduklarını belirtti. Başkan Tütüncü, turnuvanın öğrencilere hem bir sosyal ortam oluşturduğunu hem de onları sokağın kötü alışkanlıklarından uzak tuttuğunu ifade etti.
Genç Kramponlar Futbol Turnuvasında derece giren takımlar:
Ortaokullar:
1. Turgut Reis Ortaokulu
2. İsmail İltemir Ortaokulu
3. Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu
4. Hüseyin Avni Çöllü Ortaokulu
Liseler:
1. Muratpaşa Spor Lisesi
2. Antalya Endüstri ve Teknik Meslek Lisesi
3. Erünal Sosyal Bilimler Lisesi
4. Necadi Dölen Ticaret Endüstri Meslek Lisesi