Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü Bitlislilerin mutluluğuna ortak oldu
2 Aralık 2013, Pazartesi - 19:47Antalya Bitlis Kültür ve Dayanışma Derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği geceye katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bitlislilerin mutluluklarına ortak oldu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Bitlis Kültür ve Dayanışma Derneğinin Sakarya Parkı` nda bulunan Yüzüncü Yıl Restaurant`da gerçekleştirdiği dayanışma gecesine katılarak, Bitlislileri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Yüzüncü Yıl Parkta düzenlenen geceye, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi meclis üyeleri ile çok sayıda Bitlisli katıldı.
Yöresel folklorun en güzel örneklerinin sergilendiği ve büyük bir coşku içinde geçen gecede çekilen halaylara, Başkan Tütüncü ile misafirler de eşlik etti.
Antalyada bulunan hemşehri derneklerinin kendi kültürlerini yaşatmaları açısından bu tür dayanışma gecelerini çok anlamlı bulan ve her türlü desteği veren Başkan Tütüncü de Erdem Bayazıta ait Sana, Bana, Vatanıma, Ülkemin İnsanlarına Dair şiiri okuyarak, Bitlislilerin mutluluklarını paylaştı.