Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü ANİMDERe konuk oldu
2 Aralık 2013, Pazartesi - 19:43Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (ANİMDER)nin bu yıl 8incisini düzenlediği Genel Kurul toplantısına katıldı.
Başkan Hakan Tütüncü, ANİMDERin Antalya İmam Hatip Lisesi Salonunda bu yıl 8incisini düzenlediği Genel Kurulu toplantısına konuk oldu.
Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (ANİMDER) nin, Antalya İmam Hatip Lisesi Salonunda bu yıl 8incisini düzenlediği Genel Kurul toplantısında, yeni yönetim kurulu ve başkanlık seçimleri yapıldı.Yapılan seçimler sonunda ANİMDERin yeni başkanı Mustafa Emekli oldu.
Başkan Tütüncü, yeni yönetimin belirlenmesinin ardından, ANİMDER adına eski başkan Ertan Karaya, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.
8inci Genel Kurul toplantısında başkan seçilen Mustafa Emekli de yaptığı konuşmada, bir önceki yönetime teşekkür ederek, devraldıkları bu anlamlı kutsal bayrağı, en iyi yerlere getirmenin ve taşımanın çabası içinde olacaklarını söyledi.
Başkan Tütüncü de konuşmasında, öğretmenleriyle, arkadaşlarıyla, İmam Hatip Lisesi camiasıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Mustafa Emekli ve yönetim kuruluna başarılar diledi.