Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Enç ve Tütüncüden muhtarlara ziyaret
27 Kasım 2013, Çarşamba - 18:54Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte Varsak bölgesinde bulunan 6 mahalle muhtarını ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte Varsak bölgesinde bulunan Karşıyaka, Menderes, Esentepe, Demirel, Altıayak ve Şelale mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, talep ve sorunlarını dinledi.
Başkan Tütüncünün, Milletvekili Ençle birlikte mahalle muhtarlarına yaptığı ziyarete, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı yöneticileri de eşlik etti.
Samimi ve sıcak bir ortam
İlk olarak Varsak Karşıyaka Mahalle Muhtarı Halil Yarbaşı ziyaret eden Başkan Tütüncü ve Milletvekili Enç, daha sonra sırasıyla Menderes Mahalle Muhtarı Durmuş Hulat, Demirel Mahalle Muhtarı Mehmet Arslan, Esentepe Muhtarı Nasuh Kula, Altıayak Mahalle Muhtarı İsmail Şanlı ve Şelale Mahalle Muhtarı Halil Gündoğdu ile bir araya geldi. Karşılıklı görüş ve önerilerin paylaşıldığı, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretler, mahalle muhtarlarını oldukça memnun etti.
Varsak büyük bir kimlik kazandı
Muhtarlar, yıllarca alamadıkları hizmetleri bu dönem aldıklarını, Varsakın, parklarıyla, kaldırımlarıyla, yeni açılan modern yollarıyla, kültür merkezleriyle ve de Kepezparkıyla büyük bir kimlik kazandığını söylediler. Mahalle muhtarları, kendilerine karşı her zaman gösterdiği ilgi ve Varsaka yaptığı hizmetler için de Başkan Tütüncüye teşekkür ettiler.
Muhtarların görüş ve önerileri bizim için çok önemli
Başkan Tütüncü de her fırsatta bir araya geldiği muhtarlardan, mahallelerinin sorunlarını, eksikliklerini öğrenip, hizmetlerini buna göre yönlendirdiklerini, mahallelerin aynaları olan muhtarların görüş ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.
Tütüncü ve Enç, gittikleri mahallelerde, muhtarlıkların yanı sıra ev ziyaretlerinde de bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.