Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepezden 77 öğrenciye Yaş Günü kutlaması
25 Kasım 2013, Pazartesi - 05:31Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Spor Okulunun, Kasım ayı doğumlu öğrencileri için düzenlediği geleneksel yaş günü kutlamasına katıldı.
Başkan Tütüncü, Kepez Belediye Spor Okulunun Kasım ayı doğumlu 77 öğrencisi için düzenlediği doğum günü kutlamasına katılarak, öğrencilerin bu mutluluklarına ortak oldu.
Antalyanın en büyük spor okulu olma özelliğini taşıyan Kepez Belediye Spor Okulu, öğrencilerine doğum günü kutlaması düzenlemeyi sürdürüyor. Kepez Belediye Spor Okulu, bu kez Kasım ayı doğumlu 77 öğrencisi için ailelerinin de katılımlıyla Kepez Belediye Spor Salonunda yaş günü kutlaması düzenledi.
Başkan Hakan Tütüncü de AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile birlikte doğum günü kutlamasına katılarak, 77 öğrenciyi bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Kepez Belediye Spor Salonunda düzenlenen kutlamada, öğrencilerle birlikte doğum günü pastasını kesen Başkan Tütüncü, her ayın sonunda o ayda doğmuş olan çocukların yaş gününü hep birlikte kutladıklarını belirterek, çocukların hem derslerinde hem de spor eğitimlerinde moral olması için geleneksel hale getirdikleri bu etkinliği düzenlediklerini söyledi.